Bloczki samokopiujące – druczki.eu

Bloczki samokopiujące – druczki.eu

Bloczki samokopiujące - druczki.eu

Poszukujesz bloczków lub druczków samokopiujących? Potrzebujesz oryginału i kilku kopii umowy o pracę, zlecenia, kupna, sprzedaży czy druków napraw, druków serwisowych, listów przewozowych? A może potwierdzenia przelewu czy potwierdzenia odbioru? Zajrzyj do nas i przekonaj się o naszych kompetencjach i jakości oferowanych produktów.

Bloczki samokopiujące w internetowej drukarni druczki.eu

Bloczki samokopiujące wykonywane są u nas na papierze samokopiującym Eurocalco najwyższej jakości. Druki dostępne w naszej ofercie są w aż pięciu kolorach: białym, żółtym, różowym, niebieskim i zielonym, a sam proces kopiowania odbywać się może do pięciu kopii.Wygodne klejenie druków odbywa się standardowo wzdłuż krótszego boku, ale również jest możliwe sklejenie wzdłuż dłuższego boku. Na życzenie klienta druki mogą być numerowane.

Oferujemy formaty:

  • A4
  • A5
  • A6

ale jeśli potrzebujesz innego wymiaru zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, na pewno pomożemy, ponieważ jesteśmy producentami. Nadruk wykonywany jest metodą offsetową, więc jakość wykonywanych bloczków samokopiujących jest najwyższa.

Oferujemy Państwu pełną obsługę, od pomysłu poprzez projekt, aż do wykonania finalnego produktu. Dysponujemy własnym studiem graficznym, w którym doświadczeni, kompetentni i wykwalifikowani pracownicy wysłuchają z uwagą Państwa potrzeb i pomysłów, zaproponują własne rozwiązania i po akceptacji zamierzeń stworzą profesjonalny projekt, nawet bardzo skomplikowanego dokumentu.

Jesteśmy fachowcami, całość usługi odbywa się w jednym miejscu, szybko i tanio! Naszą pełną ofertę znajdziecie na stronie: druczki.eu/category/bloczki-samokopiujace

Serdecznie zapraszamy!