Druk bloczków samokopiujących – JKB Print

Druk bloczków samokopiujących – JKB Print

Drukarnia JKB Print

Druki, bloczki samokopiujące są zamiennikiem dawnych kalek. W przeciwieństwie do nich nie brudzą. Są zdecydowanie lepszą alternatywą, która przydatna jest w każdym biurze czy firmie.

Są niezawodne, nie brudzą, są bardzo proste w użytkowaniu. Bardzo przydatne są w księgowości, magazynach, biurach rachunkowych. Doskonale sprawdzają się do wystawiania faktur, rozliczeń. Dzięki nim można zapomnieć o kserowaniu lub wielokrotnym przepisywaniu tego samego. Ułatwiają pracę.

Oferta druku bloczków samokopiujących – JKB Print

Drukarnia online oferuje tego rodzaju bloczki samokopiujące, codziennie przez całą dobę. Zamówienia można składać za pośrednictwem strony internetowej.

Bloczki samokopiujące dostępne są w następujących formatach:

  • A 6 (148 mm x 105 mm)
  • A 5 (210 mm x 148 mm)
  • A 4 (297 mm x 210 mm)
  • DL (210 mm x 99 mm)

 

Osoba, która zdecyduje się na zamówienie tego rodzaju bloczku może zdecydować, czy wybiera opcję z jedną czy z dwiema kopiami. Klient może sobie także zażyczyć przedziurkowanie po krótszym lub dłuższym boku bloczka, co ułatwia później archiwizację dokumentów. Mogą być to dwa lub cztery otwory, w zależności od potrzeb klienta.

Bloczki samokopiujące wykonywane są na papierze najwyższej jakości o gramaturze 80 g, w kolorze, z nadrukiem cyfrowym oraz na maszynach najnowszej generacji. Bloczki mają objętość 25 stron lub 50 stron. Można zamówić bloczki od 2 do 100 egzemplarzy. Można więc na próbę kupić jednorazowy bloczek lub od razu zdecydować się na zakup wielokrotny.

Cennik – bloczki samokopiujące

Cena tego rodzajudruków samokopiujących uzależniona jest od formatu, od ilości zamówionych egzemplarzy. Szczegółowe informację o ofercie oraz obowiązujących cenach można znaleźć na stronie internetowej – jkbprint.pl. Znajdziemy tam wszystkie niezbędne informację oraz ceny. Zakupy przez internet siedem dni w tygodni przez całą dobę.