Druk bloczków samokopiujących w szczecińskiej drukarni Printhub

Druk bloczków samokopiujących w szczecińskiej drukarni Printhub

Druk bloczków samokopiujących w szczecińskiej drukarni Printhub

Drukarnia Printhub w Szczecinie zapewnia kompleksowy zakres usług w zakresie druku. Możesz zamówić tam dowolny rodzaj druku (książka, ulotka, plakat, segregator, czasopismo i wiele wiele innych) w dowolnej ilości (nawet od jednej sztuki) w atrakcyjnej cenie i świetnej jakości. Klienci zachwalają szczególnie miłą obsługę i wysoką jakość usług.

W bogatej ofercie firmy znajdują się druki samokopiujące (bloczki samokopiujące) – gotowe i drukowane na zamówienie (z własnego projektu klienta lub projektu firmy). Bloczki samokopiujące przydają się w każdej branży, w której liczy się czas, ponieważ pisząc raz, otrzymujesz od razu kopię. Do druku stosowany jest papier samokopiujący. 

Bloczki samokopiujące – wykonanie, cena

Druki samokopiujące wykonywane są w całości przez drukarnię, dzięki czemu czas realizacji jest ekspresowy, a cena korzystna dla każdego. Samo wykonanie obejmuje etapy: projektowania, montażu, naświetlania, druk i obróbkę introligatorską. Na spodzie bloczku umieszczany jest sztywny karton, istnieje także możliwość zamówienia dodatkowego kartoniku jako przekładki, cennej w zapobieganiu odbijaniu się tekstu na kolejnych stronach. Bloczki są klejone z boku lub z góry, co umożliwia wygodne odrywanie kolejnych kartek.

W ofercie znajduje się 5 formatów:

  • A7
  • 98
  • A6
  • A5
  • A4

Zmiany formatu są uwzględniane w kosztorysie zamówienia. Możliwy jest wydruk w czerni oraz w kolorze CMYK oraz PANTONE, a ostatnia paleta jest szczególnie popularna wśród dobrych jakościowo materiałów firmowych i pozwala na uzyskanie większej gamy kolorów.

W ofercie znajdują się bloczki 100-kartkowe w wersjach: oryginał + 1 kopia, oryginał + 2 kopie lub oryginał + 3 kopie, a także formularze CMR po 25 kompletów w wersji: oryginał + 3 kopie.

Ceny wahają się w zależności od wybranej oferty. Podstawowa cena wynosi około 214 zł brutto, jednak modyfikować zamówienie można dowolnie, żeby dopasować je do swoich potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *