Druk bloczków samokopiujących w szczecińskiej drukarni Printhub

Druk bloczków samokopiujących w szczecińskiej drukarni Printhub

Druk bloczków samokopiujących w szczecińskiej drukarni Printhub

Drukarnia Printhub w Szczecinie zapewnia kompleksowy zakres usług w zakresie druku. Możesz zamówić tam dowolny rodzaj druku (książka, ulotka, plakat, segregator, czasopismo i wiele wiele innych) w dowolnej ilości (nawet od jednej sztuki) w atrakcyjnej cenie i świetnej jakości. Klienci zachwalają szczególnie miłą obsługę i wysoką jakość usług.

W bogatej ofercie firmy znajdują się druki samokopiujące (bloczki samokopiujące) – gotowe i drukowane na zamówienie (z własnego projektu klienta lub projektu firmy). Bloczki samokopiujące przydają się w każdej branży, w której liczy się czas, ponieważ pisząc raz, otrzymujesz od razu kopię. Do druku stosowany jest papier samokopiujący. 

Bloczki samokopiujące – wykonanie, cena

Druki samokopiujące wykonywane są w całości przez drukarnię, dzięki czemu czas realizacji jest ekspresowy, a cena korzystna dla każdego. Samo wykonanie obejmuje etapy: projektowania, montażu, naświetlania, druk i obróbkę introligatorską. Na spodzie bloczku umieszczany jest sztywny karton, istnieje także możliwość zamówienia dodatkowego kartoniku jako przekładki, cennej w zapobieganiu odbijaniu się tekstu na kolejnych stronach. Bloczki są klejone z boku lub z góry, co umożliwia wygodne odrywanie kolejnych kartek.

W ofercie znajduje się 5 formatów:

  • A7
  • 98
  • A6
  • A5
  • A4

Zmiany formatu są uwzględniane w kosztorysie zamówienia. Możliwy jest wydruk w czerni oraz w kolorze CMYK oraz PANTONE, a ostatnia paleta jest szczególnie popularna wśród dobrych jakościowo materiałów firmowych i pozwala na uzyskanie większej gamy kolorów.

W ofercie znajdują się bloczki 100-kartkowe w wersjach: oryginał + 1 kopia, oryginał + 2 kopie lub oryginał + 3 kopie, a także formularze CMR po 25 kompletów w wersji: oryginał + 3 kopie.

Ceny wahają się w zależności od wybranej oferty. Podstawowa cena wynosi około 214 zł brutto, jednak modyfikować zamówienie można dowolnie, żeby dopasować je do swoich potrzeb.