drukarniaonline.pl – Bloczki Samokopiujące

drukarniaonline.pl – Bloczki Samokopiujące

drukarniaonline.pl - logo

Bloczki samokopiujące są niezbędnym elementem każdej firmy. Pozwalają zaoszczędzić czas, nie trzeba ręcznie przepisywać wielu dokumentów. Formularze, druki, faktury, zazwyczaj potrzebne są w ilości dwóch lub większej ilości kopii dla klienta. Zawsze jeżeli jest potrzeba uzyskania większej ilości kopii dokumentu – możesz skorzystać z bloczków samokopiujących.

Oferta druku bloczków samokopiujących

Prezentowane bloczki samokopiujące przygotowywane są metoda nadruku cyfrowego, druk jednostronny kolorowy, na papierze o gramaturze 80 g.

Bloczki oferujemy w formacie:

  • A6 (148 x 105 mm)
  • A5 (210 x 148 mm)
  • A4 (297 x 210 mm)
  • DL (210 x 99 mm)

 

Bloczki sklejane są wzdłuż krótkiego lub dłuższego boku w zależności od wyboru klienta. Na życzenie klienta może zostać wykonana perforacja, która ułatwia archiwizowanie dokumentów. Ilości kompletów bloczków jakie można zamówić w bloczku to 25 lub 50, można zamówić w nakładzie od 2 do 100 sztuk.  W zależności od wybranej opcji (ilość kompletów, formatu, nakładu) ceny wahają się od 81,36zł do 654,14zł brutto. Istnieje możliwość przygotowania na zamówienie klienta druków zawierających jego kod kreskowy.

Gwarantujemy najwyższa jakość wykonania oraz szybki czas dostawy złożonego zamówienia. Zastosowany do druku papier jest najwyższej jakości, a drukujące maszyny najnowszej generacji. Zamówienia mogą być składane w sklepie internetowym 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Druki samokopiujące są proste w użyciu, łatwe w obsłudze i niezbędne w każdym biurze, Pozwalają zaoszczędzić wiele cennego czasu.