OpenPrint.pl – bloczki samokopiujące

OpenPrint.pl – bloczki samokopiujące

OpenPrint.pl - bloczki samokopiujące

Bloczki samokopiujące firmy OpenPrint to idealny wybór dla wielu działalności gospodarczych. Dzięki nienagannym dbaniu o każdy szczegół i ręcznym sprawdzaniu egzemplarzy możesz być pewny, co do jakości zamówionych produktów.

Druczki samokopiujące – wykonanie

Wykonywane są w objętości 30 lub 50 kompletów w bloczku, a jeden komplet zawiera papier oryginału – biały CB oddający 80g oraz papier kopii – CF przyjmujący 60g. Istnieje także możliwość spersonalizowania kopii i wyboru jednego z 5 różnych kolorów. Wychodząc naprzeciw wymaganiom klienta będzie to odpowiednio kolor biały, niebieski, zielony, żółty lub różowy. Jedyny format oferowany przez drukarnie internetową OpenPrint to A4, jednak ciekawym rozwiązaniem jest możliwość wyboru sposobu klejenia bloczków. W zależności od potrzeb będzie to długi lub krótki bok, dzięki czemu produkt stanie się w pełni spersonalizowany i spełni wymagania każdego klienta. Ponadto na specjalne życzenie możliwe jest wykonanie otworów, co ma ułatwić przechowywanie dokumentów w segregatorach oraz sprawniejsze poruszanie się w dokumentacjach.

Cena bloczków samokopiujących

Zamówienia bloczków samokopiujących można składać już od 10 aż do 2000 sztuk. W pierwszym wypadku będzie to kosztować zaledwie 144, 30zł netto, natomiast w drugim zakup wyniesie 1089, 46zł netto. Standardowy czas dostawy to jedynie 3 dni robocze, lecz warto zauważyć, iż w takim wypadku przesyłka jest darmowa. Dodatkowo drukarnia OpenPrint oferuje pomoc własnych grafików w tworzeniu projektu bloczków samokopiujących, jeżeli klient takiego jeszcze nie posiada.